cwobPoc_uAAHoKoPAkhYCrXFxLg
e3dPDlovLjOlrx7dvc-4o1DJT5Y
k46Yy5Jww4E7Ak3FNBc4jnDaEmU
xhADemjvju_jGeO49EVtgKMEEI8

Akustik Tasarim

Shaun Murkett Akustik, yıllardır mimarlar, proje yöneticileri ve diğer müşterilerin ses sorunlarına uzman Akustik tasarım çözümleri önermektedir. 1997’den beri, uzman mühendislik geçmişimiz ve akustik tasarımlarımızla zorlu birçok projeye bütçe dostu ve en iyi çözümleri sağlıyoruz.

 

Ses ve akustik konularındaki tüm sorunlarınıza son çıkan modelleme yöntemleri ve ses tahmin yazılımları kullanarak size özel çözümler üretecek profesyonel ve deneyimli bir teknik ekibe sahibiz. Hizmetlerimiz, yeni konutlarda gürültü seviyesini azaltmak, kulüp ve barlardaki gürültünün dışarıya taşmasını engellemek, fabrika ve imalathanelerin yanı sıra mimari yapıların iç ve dış detaylarındaki yalıtımı sağlamak arasında değişiklik göstermektedir. Endüstri sektöründeki yapılara, konutlara, sanat merkezlerine, tiyatrolara ve müzik festivallerine özgü çözümler sunmaktayız. Kısa sürede ve tam vaktinde cevap vererek, profesyonel ve güvenilir bir hizmet sağlıyoruz.

 

Rich Mix

Chelsea Acadamy

BACK TO SERVICES

Lift

Geni bir yelpazedeki akustik tasarımlar

 hakkında deneyim

Kendini adamı deneyimli ekip

Mimari ve Bina

Sanayide Ses ve Vibrasyon

Tasarım yazılımı paketleri

Ses tahmini ve bilgisayar modellemeleri

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

dssxtDZgOQiF7LnRVL2tacga-g4

Shaun sorunlarımızın çözümünde bize yardım etti.

Güzel, net ve profesyonel tavsiyeler verdi. Yerel otoritelerle yaptığımız müzakerelere eşlik etti. Tüm kalbimizle onun bu net ve pragmatik anlayışını ve kendisini öneriyoruz.

JANE EARL

Baş Yönetici, Rich Mix

 

orange-quote
orange-quote

Size özel çözümler

Kanıtlanmış teknikler

Denenmiş ve test edilmiş çözümler

Hızlı geridönüş

Yüksek başarı oranı

Profesyonel ve güvenilir servis

Studio Spaces Wapping Acoustic Design

Shaun Murkett Akustik, kulüplerdeki akustik

tasarımların bilinen ustalarıdır. İnanılmaz derecede yüksek ses almamızı sağlamalarının yanısıra teknik tavsiyeleri kesinlikle önemliydi. Tavsiye ediyoruz.

Richard  Cuffley

Teknik Yönetici,

Sound Services

 

BBC

bbc-logo

Luxury apartments North London

Wan Yau

Mimar – Yönetici

Dexter Moren Ortakları

orange-quote
orange-quote

Shaun Murkett Akustik teknik tavsiye ve öneri anlamında projemize çok yardımcı oldu. Her zaman profesyonel ve yardımseverlerdi.

sound-bar-service
orange-quote
orange-quote

iShaun Murkett

iiiiiiAcoustic Consultants Ltd.

Hizmetler

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

orange-flip
chelsea-academy
rich-mix-024
lift-op1
studio-space-2
elthorne-1op
shaun's tidied up lorange only 2