iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc
Akris-op1

Akris, Old Bond Caddesi, Londra

Pahalı ve şık Yüksek Batı’nın kalbinde bulunan ünlü kadın kıyafet dükkanı olan Akris London Boutique köklüdür ve İsviçreli yönetim bu Londra şubeleri için tam bir yenileme istemişlerdi. İstenilenlerin içerisinde özellikle kıyafetleri iyi saklayabilmek için birkaç ekstra klima üniteleri ve yeni havalandırma sistemi vardı. Çevrede yaşayanların çoğu lüks dairelerde oturuyordu ancak ofisler de vardı; hal böyle olunca tadilat ve yeni makinelerden doğabilecek gürültü endişesi hissediliyordu.

 

Shaun Murkett Akustik LTD, tüm bu sorunları incelemek, raporlamak ve akustik rapor eşliğinde tavsiyeler vermesi için tutuldu. Havalandırma ve klima sisteminin gece geç saatlerde bile çalışabiliyor ve gece boyunca kimseyi rahatsız etmemesi gerekiyordu.

 

Önerilenler hızlıca kuruldu ve düzenli incelemelerle akustik danışmanlarımız tadilat sahiplerine yardımcı oldu. Son olarak son gürültü testlerinden biri uygulandı ve her şeyin yönetmeliğe, yerel makamlara ve yöneticilere uygun olduğu gözlemlendi. Dükkan tekrar açıldı ve müşterileriyle başarılı ticaret hayatına devam etti.

 

TwJQeaExQHe0G9VsaK-qXIfGL08

Perakende Outlet Dükkanı Endüstriyel Ses

MORE CASE STUDIES

Akris

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps