iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc
coffee1b

Hepimiz sabahları bize enerji veren kahveyi severiz ve Yeni Zelanda’lı Allpress firması Dalston, Hackney’de türünün tek örneği bir kahve kavurma tesisi açtı. Bu tesis, yerleşim konutlarına yakın olduğu ve işleyebilmek için makineler kullandığı için yerel makamlar çevredeki insanları gürültü kirliliğinden korumak için planlama iznine çok ağır şartlar koydu.

 

Hal böyle olunca, yönetim Shaun Murkett Akustik Danışmanlık’ı incelemek ve tesisi tüm yönetmeliğe uygun hale getirecek öneriler yapması için tuttu. Tam bir gürültü çalışması yürütüldü, ses seviyeleri çatıdan en alt kata kadar eşitlendi ve tam bir öneri raporu hazırlanıldı. Yönetim, işe koyuldu.

 

Tüm ses testlerinin tamamlanmasının ardından, kahve tesisi şimdi sessiz ve tüm yönetmeliğe uygun bir şekilde operasyonel konumda. İşlerini güvenli ve hızlı bir şekilde büyütüyorlar ve Londra’daki en iyi yerel kahveyi yapıyorlar.

-_ed02MWrSgzAr5p9tUMhyL-LvQ

Allpress Kahve, Dalston

MORE CASE STUDIES

Endüstriyel Ses

Allprss-Espresso

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps