iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Gürültü ve akustik konularında sektörün lider danışmanlıklarından biri olan Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, özellikle açıkhava etkinliklerindeki ses çözümleriyle yerel makamlar tarafından da tanınmaktadır.

 

20.000 misafiri olan dev festivallerde dahi ses yönetimi, detaylı planlama, ses izleme gibi alanlarda deneyimimiz mevcuttur. En son, Anadolu Festivali, Hackney One Karnavalı gibi Hackney içerisindeki çoğu etkinliğin ses izleme ve ses raporlama görevlerini üstlendik.

 

Deneyimli ekibimiz, etkinlik öncesi ses çalışmaları, detaylı analizler, yazılım aracılığıyla ses tahmin ve detaylı öneriler içeren raporlar gibi birçok konuda yardımcılık yaptı. Ses yönetim servisinin iyi bir iş çıkardığını hiç şikayet gelmemesinden anlayabildiğimiz gibi, proje sonrası yerel makamların başka projelere de izin çıkartması da bir kanıt olarak sayılabilir. Organizatör ekibi başta olmak üzere, polis, yerel makamlar ve yerel otoriteler kesinlikle Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd’in çıkardığı işten memnun kaldılar.

 

w22e20kad8RJ57hWV2-Afq1u9vQ

Anadolu Festivali ve diğer etkinlikler

Festival ve Etkinlik Ses Yönetimi

festival-op-6

MORE CASE STUDIES

shadow

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps