iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Londra'daki bu büyük ve ünlü camide, duaya katılan insanların imamı açıkça duyabilmesi için yeni bir ses sistemi kurulması gerekiyordu. Bu büyük bina 1000 kişinin üzerinde kapasiteye sahiptir ve bu nedenle, iyi bir performans sergileyen ve bütçe dostu bir ses sistemini sağlamak için uzman tavsiyesi gereklidir.

 

 Ses sistemi, camilerde ses sistemlerinde uzmanlaşmış bir firma olan West End AV tarafından kuruldu; teknik danışmanlık ve öneriler Shaun Murkett Acoustic Consultants Ltd tarafından sağlandı.

 

Yenileme tamamlandığında ve ses sistemi devreye alındığında, ses sisteminin net ve iyi kalitede olduğunu onaylamak için bağımsız konuşma anlaşılabilirlik testleri ve diğer ses testleri yapmak istendi ve tüm alanların sesi net algıladığını gördük.

 

 Ses sistemi çok iyi performans sonuçları ile geçti ve caminin tüm bölgelerindeki insanlar konuşmacıyı açıkça duyabiliyordu. İmam çok mutlu oldu. Camii şimdi bir çok insanın dualara katılması dolayısıyla çok yoğundur ve Londra'daki Müslüman cemaatinde tanınmış bir dönüm noktasıdır.

DyVQDY2ROEeWWmrZCFHPxcnvjUc

Aziziye Camii, Stoke Newington, Londra.

Ses sistemi tasarımı ve ses tamamlama testleri

Shaun Murkett Akustik ve ekibi ses testi yapıp teknik tavsiyeler

verdiğinde çok etkilendik çünkü tam bir profesyonel davranış sergilediler.

Camii akustiği ve ses sistemleri noktasında deneyimli ve güvenilir oldukları anlaşılıyordu. Ses durumundan çok mutluyuz ve kendilerine teşekkür ediyoruz.

Aziziye Camii Komitesi

 

orange-quote
orange-quote
new-mosque
shadow

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps