iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Bar Music Hall, Lisans Başvurusu ve Ceza Mahkemesi’nde Temyiz

Shoreditch'deki bu eski ve geleneksel müzik salonunun yeni sahipleri, barı canlı bir müzik mekanı olarak açmayı istediler ve geç saatlere kadar çalışma izni için yerel makamlara başvuruda bulundular. Makamlar bu izni, mahalle gruplarının güçlü muhalefetiyle, rahatsızlık ve gürültü temelinde reddettiler.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, mekan sahipleri tarafından çağırıldı ve mekan sahipleri bizden başvuruyu destekleyecek detaylı gürültü çalışmaları raporlarını, çevresel ses kirliliği raporlarını, tam müzik gürültüsü raporlarını kısa sürede teslim etmemizi istedi.

 

Gürültü anketleri, deneyimli personel ekibimiz tarafından, tüm sorunları çözmek için eksiksiz gerçekleştirildi. İzin hala reddedildi; büro ve hukuk ekibi kararın temyiz edilmesine karar verdi.

 

Gürültü raporlarını başarıyla sunduk ve Ceza Mahkemesi’ndeki hakim ile profesyonel bilirkişi olarak konuştuk. Temyiz kazandı ve lisans verildi. Bar Music Hall mekanı çok başarılı oldu ve şimdi Shoreditch'in ünlü "Blues Kitchen" I olarak ticari hayatına devam ediyor.

WkHhu9AUHzhOuEXwBP64X0Kl0_g

Bilirkişi Tanıklığı

Bu dükkanı yeni aldık. Shaun Murkett Akustik’in sorunları başarıyla

çözdüğünü ve bu tesisteki önceki problemlerin de kendileri tarafından çözüldüğünü öğrendik. Ses çalışmaları başarıyla yapıldı. Shaun ayrıca Ceza Mahkemesi’ne de katıldı, hukuk ekibimiz ve büromuzla uyum içerisinde çalışarak lisansı garantiledi. Bu işlerde kendisi çok deneyimli ve iyi sonuçlar alıyor. Kesinlikle öneriyorum

orange-quote
orange-quote
bar-music-hall

Riz Shaikh  and Steve Ball,

Yöneticiler

Colombo Grup

 

shadow

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps