iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Battersea Dogs Home Londra

Battersea Dogs Home, yeni bir sahip bulunana kadar kayıp ve yardıma ihtiyaç duyan köpekleri ağırlaması, yeni sahiplerle buluşma ayarlaması ile bilinen İngiltere’nin en eski köpek bakımevidir.

 

Köpekler her gün yürüyüşe çıkarılıyordu ancak köpekler özellikle yemek saatlerinde arsızlaşabilmekteydiler. Yönetim, yeni İşyerinde Gürültü Yönetmeliği’nin yayınlanmasının ardından arsızlaşan köpeklerin çok ses çıkardığını fark etmiş ve çalışanlarda herhangi bir duyu bozukluğu durumu olmaması adına endişelenmişti.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, ses testleri yaparak inceleme ve detaylı analiz raporları hazırlama görevi için tutuldu.  Önemli olan çalışanların sağlığı ve işletmenin yönetmeliği delmemesiydi.

 

Raporumuz hem yönetim hem de müfettişler tarafından incelendikten sonra gönderildi ve her şeyin yönetmeliğe uygun olduğu kanıtlandı. Böylece organizasyon çalışma hayatına devam edebildi.

 

LwsDYHD_BqGe98K7NfCTNDmE9o4

İşyerinde Gürültü

Battersea_dogs
dogs-home-op1

MORE CASE STUDIES

shadow

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps