iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc
shadow
Bow-op1

Yerleşim Planlama İzni, Bow

Londra Merkez’den uzakta, büyük demiryolu hatlarının hemen yanında bulunan eski garaj blokları, Bow'daki uzun bir arazi şeridinde bulunuyordu. Müteahhitler genellikle bu gibi durumlarda konut geliştirme için Planlama İzni almaya çalışırlar, ancak yerel makamlar, yeni sakinleri trenlerden gelen gürültü ve titreşimlerin rahatsız edebileceği konusunda daima endişelenirler. Bu durumlarda konsey, yalnızca profesyonel nitelikli bir akustik danışman tarafından iyi bir ses ve titreşim raporu varsa izin verir.

 

Müteahhitler, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd'den konut inşaasının onaylanabilirliğini öğrenmek adına demiryolu hattının yakınında bulunan boş arazide gürültü ve titreşim ölçümlerini yapmaları için uzmanlar getirtti.

 

Gürültüyü ve titreşimi azaltmak için detaylı öneriler içeren tam bir ses raporu hazırlamaya yetkilendirildik. Rapor, tavsiyemiz yerine getirildiğinde, arazide inşaatın mümkün olduğunu doğruladı ve tüm gürültü ve titreşim ölçütlerinin kabul edilebilir olacağını kanıtladı.

 

 Raporumuz yerel makamlar tarafından başarılı bir şekilde kabul edildi ve müteahhitler inşaata başlamak için Konut Planlama İznine kavuştu.

Wh9hyjnozOMqViHdeOuZkmkintU

Ses ve Vibrasyon

Shaun Murkett Akustik iyi bir mühendislik geçmişine sahip;

ayrıca son derece deneyimli ve profesyoneller. Bizimle birlikte bir çok işte çalıştılar. Gürültü ve vibrasyon raporları teknik açıdan mükemmel, detaylı ve ikna ediciydi. Sayelerinde Konut Planma başvurumuz kabul edildi. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Del Sanger,

Ultrabrook Ltd Müdürü

orange-quote
orange-quote

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps