iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc
shadow
lamble-barrington-nov-13-035

Camden Yerel Hükümet Konut Projesi

Londra Merkez’de konut inşaası için alanlar çok sınırlıdır ve genellikle daha önce ses gürültü problemi oluşturacağı için konut yapımına izin verilmemiş alanlara konut inşaası teklif edecek olan inşaat firmaları, resmi planlama izni almak için yenilikçi yollar bulmak zorundadır.

 

Bahsi geçen alan Camden'deki önemli bir demiryolu hattına çok yakındı. Yerel yönetim, sakinleri rahatsız edecek potansiyel gürültü ve vibrasyondan endişe duyuyordu ve herhangi bir öneri, planlama izni için gürültüye yönelik katı sınırlandırmaları kaldırabilecek kadar iyi olmak zorundaydı.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, tam gürültü ve vibrasyon ölçümlerini araştırmak, üstlenmek ve hükümetin PPG 24'ünü ve İngiliz Standart BS 8233'ü karşılayacak uygun tasarım önerileri içeren bir rapor yayınlamak üzere görevlendirildi.

 

Gürültü çalışmaları, tren gürültüsünü ve titreşimini ölçmek için gerçekleştirildi. Mimar ve tasarım ekibi ile yakın işbirliği içinde bina tasarımı için çeşitli tasarım seçenekleri önerildi. Önerilerimiz inşaat teklif belgesine dahil edildi. Ayrıca, teknik soruları cevaplamak için müteahhitlere sürekli teknik danışmanlık hizmeti sunma ve ek olarak ilgili sorunları üstlenmeyi taahhüt ettik.

RwFuUDesTiGQUYIfB-P5xjV-JtA

Mimari Yapı ve Bina Akustik Tasarımı

camden-logo-black

Tom Sykes,  Architect

Burd Haward Architects, London.

MORE CASE STUDIES

Shaun Murkett Acoustics were helpful, reliable and professional in

their noise surveys and reports for us on this project, and covered all the requirements; we shall certainly use them again.

orange-quote
orange-quote

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps