iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Chelsea Akademi Okulu

Chelsea’de yer alan bu büyük ve geniş Akademi okulu çatı seviyesinde çok büyük bir oyun alanına sahipti ve yerel otoriteler bu binanın diğer konutlara yakın olması sebebiyle gürültü kirliliği yaratacağını düşünüyorlardı. Okul binası Londra’nın pahalı semtlerinde bulunuyor ve lüks dairelerle çevriliydi.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, bu durumu incelemek, detaylı akustik analizler hazırlamak ve geniş müzik odası, çatıdaki oyun alanı ve spor salonu başta olmak üzere binadaki sesi azaltmak adına çalışmalar yürütmesi için tutuldu.

 

Akustik raporlar yönetimle görüşüldü ve uygulandı. Çevre konutlardaki sakinler raporlarımızdan memnun kaldı ve Chelsea Akademi Okulu öğretim hayatına çatıdaki oyun alanı, müzik odası ve spor salonuyla devam etti.

 

Xa2wT34_3opOpaBnICAgs2rCKus

Bina ve Mimari Tasarım

chelsea_academy_logo
chelsea-academy

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps