iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Club 29 Gece kulübü, Antalya, Türkiye

Bu “Yermer Docous” olarak da bilinen Club 24 adlı dünyaca ünlü gece kulübü ve restoran, Türkiye’nin güney kıyılarında bulunan Antalya’nın küçük bir kısmında bulunmaktadır ve rock yıldızları, ünlüler ve zengin müşterilerin ziyaret ettiği 1990’lı yıllarda yapılan Akdeniz partileri ile bilinmektedir. Yat limanını tepeden gören bu büyük gece kulübü, yakınlarında birçok lüks konut barındırmaktaydı ve açıkhava dans pistinden yayılacak olan gürültü ve sesin bu insanları rahatsız edip etmeyeceği bir endişe konusuydu.

 

İstanbul’daki diğer kulüplerle de işbirliği yapmış ve bu anlamda mekan sahipleri tarafından bilinen Shaun Murkett Akustik, tam bir ses testi yapmak, raporlamak ve detaylı analizlerle bu gürültü problemini çözmek için tutuldu. Ses kalitesini geliştirmek ve ses yalıtımı yapmak için tavsiyeler verildi. Bu tavsiyelere uyan kulüp, kısa sürede tekrar operasyonel konuma geldi ve konut sahipleri de rahat bir nefes aldı.

 

Bu büyük başarımızı takiben, Türkiye Başbakanı’nın karısı ve arkadaşları ile yıldız misafirlerin, VIP’lerin ve ünlülerin davetli olduğu büyük bir parti organize edildi ve bu parti sabahın erken saatlerine kadar devam etti.

 

8gfAjRmLxAuDdyDz9Z-pMHbdN3M

Uluslararası Projeler:  Kulüpler, Barlar ve Eğlence Sesleri 

Night-club-Belek

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps