iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Londra şehir merkezinde ya da çoğu zaman St James ve Mayfair gibi pahalı bölgelerde bulunan modern seans odaları, birçok ek klima birimi gerektiren yoğun bilgi işlem ve iletişim sistemlerine sahiptir. Dış üniteler genellikle çatı katı seviyesinde bulunur ve yerel yetkililer, binaların Londra sakinlerine yakın olması ve Londra'nın bu pahalı bölümünde birçok lüks daire bulunmasından dolayı gürültü açısından endişe duymaktaydılar.

 

 Yerel yönetimler tarafından iyi bilinen Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, İngiliz Standart BS 4142'ye göre kapsamlı gürültü araştırmaları yapmak, araştırmak ve havalandırma sesi ile gürültüyü azaltmak için ayrıntılı tasarım önerileri içeren akustik raporlar hazırlamak üzere yönetim tarafından görevlendirildi.

 

Akustik raporlar çabucak yayınlandı ve önerilerimiz tasarım ekibiyle tartışıldı. Önerilen işler daha sonra yeni havalandırma makineleri ile başarılı bir şekilde halledildi; ses testleri tekrar yapıldı, gürültü seviyelerinin tüm yasal kriterlere uygun olduğunu doğruladı ve seans odaları, iş için tekrar açıldı.

mVsaUCzzrifJS5gtXCUg-g8n6IM

Seans Odaları, Şehiriçi ve St James, Londra

Endüstriyel Ses Kontrolü

dealing-rooms-haymarket-op1

Dealing Room Construction LTD (DRCg) köklü deneyimleri,

hızlı ve profesyonel servisleri için Shaun Murkett Akustik’e başvurdu. Ses çalışmaları ve öneriler DRCg’nin çeşitli projeleri için yapılırken, her şey plana uygun gitti ve başarıya ulaşıldı. Hizmetlerini kesinlikle öneriyoruz.

Greg Fielder - Yönetici

Dealing Room Construction Ltd

orange-quote
orange-quote
shadow

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps