iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc
op new daryl cut out
Hackney-new-1

Sokaklara 20.000 kişinin döküldüğü, dev ses sistemlerinin kurulduğu ve bir çok dansçı ve sanatçının yer aldığı bu büyük karnaval her yıl Hackney’de gerçekleştiriliyor. Çevredeki insanların rahatsız olabileceği endişesi, ses seviyelerini kontrol edecek ve her şeyin yolunda gittiğine emin olacak deneyimli bir ekibe ihtiyaç doğurmuştu.

 

Yerel makamlarca da iyi bilinen Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, organizatörler tarafından ses çalşmaları yapmak; polis, organizatör gibi ekiplerle ortak çalışmak ve ses seviyesini ayarlayarak ses yönetimi yapmak gibi amaçlar için göreve başlatıldı.

 

Tüm akustik raporlarımız etkinlik ekibiyle de tartışıldı. Tavsiyelerimiz dikkate alındı ve deneyimli ekibimiz Karnaval boyunca ses seviyesinin kontrolünü gerçekleştirerek potansiyel rahatsızlıkların önüne geçti. Hackney Karnavalı başarılı bir şekilde, gürültü itirazı olmadan bitti ve herkes mutlu ayrıldı. Yerel makamlar bir sonraki sene tekrar Hackney Karnavalı’na izin verdi!

 

MTRXGiMzUBo4iJgY7uZJb1WUayw

Hackney Karnavalı, Londra

Festival ve Etkinlik Ses Yönetimi

hackney-council

MORE CASE STUDIES

shadow
sean-and-rob-2

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps