iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Harringay Camii Londra

Kuzey Londra’daki bu köklü camii yeniden yapılmak üzere tadilata girecekti. İmam ve cemaatin edilen duaları daha iyi duyabilmesi için daha iyi bir ses sistemi gerekiyordu.

 

Toplam kapasitesi 1000 kişiyi bulan, geniş dua alanı, üç katı ve birçok hoparlörü bulunan bu camiinin kontrolü İmam’ın baş ofisinden yapılıyordu.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, tüm bunları incelemek ve detaylı teknik analiz ile profesyonel çözümler sağlamak üzere çağırıldı. İmam’a daha iyi bir ses sistemi ve camiinin her alanına tam kontrol verildi.

 

Bu profesyonel ses sistemi testi, deneyimli ekibimiz tarafından, ses sistemindeki değişiklikleri, işitme ve konuşma durumlarındaki sesin netliğini ölçmek ve “STIPA” testini onaylamak için yapıldı.

 

Ardından son ses testleri yapıldı ve akustik tasarımımızın camiinin her yerinde çok dahai iyi bir ses kalitesi yakaladığı kanıtlandı. Yoğun Ramazan ayında dahi camii akustik anlamda sıkıntı çekmeyecekti.

 

gw6sBlL1hSut5lGGoce6So9F6Gk

Ses Sistemi Kalitesi ve Akustik Tasarım

orange-quote
orange-quote

Shaun Murkett Akustik ve West End AV bu projede birlikte

çalıştılar ve camiimizin elde ettiği ses netliğinden tatmin oldum. Kendilerini öneriyorum

Bibi Khan,

Başkan, Harringay Camii

Londra Kültür İslam Topluluğu

 

shadow

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps