iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc
shadow

Heritage Manor House, İngiltere

Tarihi 1200’lü yıllara uzanan ve 1. Seviye olarak belirlenen bu orta çağ evinin sahipleri, yenileme projesi kapsamında ses yalıtım ve akustik geliştirmeler için bir uzman arıyorlardı. İngiltere Miras Organizasyonu ve Planlama departmanlarının katı kuralları yüzünden bu tarz durumlar ciddi uzmanlar gerektirmektedir.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, tasarım takımı ve planlamacılar ile uyum içerisinde çalışarak bir ses raporu hazırlaması ve detaylı teknik analizler eşliğinde tavsiyeler vermesi için tutuldu.

 

Öneriler ve gelişmeler hemen onaylandı ve yenileme çalışmaları dikkatlice yürütüldü. En sonunda, son ses testleri de yapıldı, her şeyin yönetmeliklere ve istenilen özelliklere uygun olduğu teyit edildi. Ev sahipleri projenin bu kadar detaylı ve hassas yürütülmesinden zevk duyduklarını ve evin aldığı halden gurur duyduklarını söylediler.

F3k1zg4h4XXYG4fe4iMYGmK00Os

Bina ve Mimari Tasarım

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps