iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Herrang Dans Kampı, İsveç

İsveç’teki küçük Herrang kasabası her yıl yaz ayında 1500 kişinin katılımıyla yapılan ve bir ay süren Lindy Hop Dance Camp’a ev sahipliği yapmasıyla ünlüdür. Dünya’nın dört bir köşesinden gelen Lindy hop ve Balboa dansçıları güzel bir festival ve kamp beklentisiyle İsveç’e gelmektedir.

 

“Fokets Huts”, “Dance Barn” gibi yerel şeyler, dans dersleri için müzikler, yarışmalar ve geç saatlere kadar edilen danslar festivalin bir parçasıdır. Tabii ki bu durum yakınlarda oturanlarda ses ve gürültü endişesi yaratmaktaydı.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, bu durumu incelemesi, raporlaması ve ayrıntılı teknik öneriler hazırlaması için tutuldu.

 

Raporlarımız hemen onaylandı ve işleme kondu. Her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için son testler yapıldı ve Dance Camp her yıl yaz ayında güvenli bir şekilde yapılmaya devam etti. Şimdilerde Lindy Hop dansçıları 25 yıldan fazladır bu festivale katılıyor ve çevredeki sakinlerle hiçbir problem olmadı.

 

nr3U0cvJ94-_6SXMh-HZ2OedgJg

Uluslararası Projeler: Kulüpler, Barlar ve Festivaller

herrang-dance
herrange-op-1b

MORE CASE STUDIES

shadow

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps