iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc
Hilton-Gatwick-op-1

Gatwick havalimanı yakınındaki bu otel tam bir yenileme süreci başlatmıştı ve binanın akustik deneyiminin güzel olması için gerekli teknik desteği almak adına profesyonel akustik danışmanlığa ihtiyacı vardı.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, tadilatı bitmiş odalarda doğru malzemelerle teknik tavsiyeler vermek ve ses testleri yapmadan önce kurulum testleri yapmak üzere görevlendirildi.

 

Bina bütçe ve zaman sıkıntısı yaşamadan bitirildi ve yatak odalarında son testler yapıldı. Sonuçlar tatmin ediciydi ve son gürültü testleri sonuçlarla birlikte rapor edildi.

 

Yerel makamlardan gelen kısıtlamalar, yapılan tüm testlerin raporlanması sonucu kaldırıldı. Hilton Hotel çalışma hayatına sessiz ve güzel odalarla devam etti ve yıllar boyu birçok uluslararası turist ağırladı.

 

-6mlLqYMdWZ7NOErbIbIweFl7p8

Hilton Hotel Gatwick.

Bina Tamamlama Testi

Hilton-Hotel-logo-old
shadow

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps