iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Istanbul Restoran, Dalston

Gece yarısı Dalston'ın kalbinde yer alan ünlü Türk Restaurant "İstanbul" köklüydü ve yönetim tam bir yenileme kararı vermişti. Önerilere, yeni bir mutfak havalandırma sistemi ve bazı ilave klima üniteleri dahildi. Birçok sakin yakınlardaki daire ve apartmanlarda yaşıyor ve yeni makine ve tesisten gelen olası gürültü ve rahatsızlıktan endişe duyuyordu ve yerel makam planlama izni için katı koşullar koymuştu.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, bir gürültü anketi araştırıp takip etmek ve kapsamlı tasarım önerileriyle akustik bir rapor yayınlamakla görevlendirildi ve yeni havalandırma sisteminin ve havalandırmanın gece geç saatlere kadar çalışmasına izin verilmesini sağlamak için çağırıldı.

 

Bu çalışmalar kısa süre içinde Akustik Danışman tarafından müteahhitlere yardımcı olmak üzere düzenli olarak incelenerek yeni sisteme uyarlandı. Bir takip ses testi gürültü seviyelerinin kısıtlamalar için kabul edilebilir olduğunu teyit etti ve Akustik Danışman’ın hazırladığı kısa bir rapordan sonra yerel makam planlama sözleşmesini imzalattı. Restoran yakında bir sürü mutlu müşteri ile tekrar ticaret hayatına başlayacak ve iş dünyasında büyümeye devam edecek.

2DXL6IpO4xR1Nb4WvLF_aYQGTgY

Endüstriyel Ses Kontrolü

istanbul
istanbul

Shaun Murkett Akustik bize her zaman yardımcı oldu.

Tam profesyonel bir gürültü çalışması yürüttüler ve sorunlarımızın çözümü için gerekli olan her tavsiyeyi verdiler. Yetkili makamlara bu raporları gönderdik ve kısıtlamalarımız hızla kalktı. Gerçekten çok iyilerdi, kesinlikle değdi.

Süleyman Üzüm, Yönetici, İstanbul Restoran

 

shadow

MORE CASE STUDIES

orange-quote
orange-quote

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps