iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc
kervan-op-5

Kervan Ziyafet Suiti, Edmonton

Bu geniş davet ve ziyafet alanı, geniş mutfağı, dans pisti, canlı müzik imkanı ve geniş oturma alanı ile düğün ve davet gibi değişik etkinlikler için bin kişiye kadar ağırlama kapasitesine sahip. Burası daha önce bir Mercedes Benz satış ofisiydi ve araç otoparkı çatıda bulunuyordu.

 

Binanın yeni sahipleri tam bir tadilat istediler ve bu durum planlama izninin yeniden alınmasını gerektirdi. Yerel makamlar, tadilat alanının lüks konutlara yakın olması sebebiyle gürültü anlamında endişeliydi.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, bu durumu araştırması, incelemesi ve tektik destek çözümleriyle rapor hazırlaması için tutuldu. Sesten ve havalandırmadan kaynaklanabilecek herhangi bir gürültünün azaltılması, yalıtılması için çalışma yürütüldü.

 

Önerdiğimiz işler hemen hayata geçirildi; yakınlardaki konutların sesten etkilenmeyeceğini garantileyen ses sınırlayıcısı kalibre edildi. Yerel makamlar daha sonraki raporlardan memnun kalmış olacak ki sertifikalar hazırlandı.

Binanın yeni sahibi düğün ve davet organizasyonlarına hemen başladı.

XJ4Iip2Y7rcuIc5Pf1DFOH1HV70

Eğlence: Kulüpler, Barlar & Restoranlar

Kervan ogo

Shaun Murkett Akustik çok yardımcı oldu ve çok başarılılardı.

 

Mr Aksu , Owner,  

Kervan Ziyafet Suiti

 

orange-quote
orange-quote
shadow

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps