iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc
kobox-4

Kobox

Kings Road’ın hemen yanında türünün tek örneği bir stüdyoya sahip olan ve “boksun gece kulübüyle birleştiği” Kobox Chelsea, boks, fitness gibi alanlarda eğitim vermesinin yanısıra çok güçlü ve profesyonel bir ses sistemine de sahip. Mimar ve yönetim, yakınlardaki lüks apartmanlarda oturan sakinlerin bu canlı kulüpten gelecek gürültüden rahatsız olacağını düşünüyordu. Aynı şekilde yerel makamların da bu gürültü ve ses kirliliği endişesi mevcuttu.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, bu durumu incelemek, raporlamak ve detaylı teknik analizler içeren öneriler hazırlaması için tutuldu. Bina geliştirilecek ve uzmanlar tadilata bir an önce başlayacaktı. Tadilat alanını inceledik ve kompleks bir tadilat olacak olmasına rağmen gerekli tavsiyeleri verdik.

 

Bu büyük stüdyonun tadilatı tamamlandığında son büyük bir test yaptık ve istenilen sese ulaşıldığını gözlemledik. Bir süre sonra tesis güzel müzikler eşliğinde istekli ve fit olmaya hevesli eğitmenler ve öğrencilerle doldu taştı. Seanslar haftalar öncesinden doluyor ve ilk Kobox olmasına rağmen tesisin başarısı mekan sahipleri için inanılmaz.

 

 

8Ua1JzQ4ShhywvlFw63B-3MGFUE

Eğlence: Kulüpler, barlar ve Restoranlar

kobox-logo-op
shadow

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps