iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc
lift-op-4

Lift Youth Hub Islington – Dans Stüdyoları ve Konferans Odaları

Dans stüdyosu, konferans salonları, bilgisayar stüdyoları ve çeşitli yaşam becerileri için eğitim veren ve aynı zamanda büyük bir sağlıklı yaşam merkezi olan The Lift Youth Hub, Islington’da bulunmaktadır. Merkez, bu binaya benzer birçok bina sahibi olan Isledon Arts tarafından yönetiliyordu.

 

Yönetim daha fazla kar sağlamak ve gençlere daha fazla yardımcı olmak amacıyla Islington’daki merkezin hizmetlerini genişletmeye karar vermişti. Ancak bunu yapabilmek için Dans Stüdyosu ve Konferans salonu aynı anda kullanılmalıydı; ki bu iki odaların doğaları çok farklıydı. Biri çok sessiz, biri gürültülü olmalıydı. Bu zor teknik durumda bir danışmanlık gerekmişti.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, profesyonel ses uzmanları olarak yerel makamlar tarafından tavsiye edilmişti. Ekibimiz çağırıldı, ses testleri yapıldı, raporlar hazırlandı. Bu tarz durumlarda deneyimli yapı mühendisleri ve ses yalıtım uzmanları bulundurmaktayız.

 

Konu özelinde yönetim ile iletişim içerisindeyken teknik destek sağlamaya da devam ettik ve bütün proje için ses ve vibrasyon testleri yaparken en bütçe dostu yolu tercih ettik. İşimiz bittiğinde son ses testleri başarımızı kanıtlamıştı.

eQxmJRCQwPohjD_cuGM-K0q1pXQ

Eğlence Sesi ve Akustik Tasarım

shadow

MORE CASE STUDIES

lift-logo

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps