iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Livra Taş Kesme Fabrikası, İşyerinde Gürültü

Livra, modern banyo ve mutfaklara özel ürün yapmakla veya hazır ürünleriyle bilinen bir tasarım firmasıdır. En zorlu doğal taş materyallerini bile türünün tek örneği lazer gücü ve su gücüyle keserek harika işler ortaya çıkartıyorlar.

 

Yıllardır sektörün içinde olan şirketin yönetici müdürü, tüm Sağlık ve Güvenlik konularında çok dikkatliydi ve şirketin sigorta şirketi duyma bozukluğu hasarı ile alakalı bir davayla karşılaşmaktan korkuyordu.

 

Şirketin sahibi Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD ile İşyerinde Gürültü Yönetmeliği’nin ihlalleri hakkında çalışmak istedi. Önemli olan, çalışanların bu yönetmelik çerçevesinde korunması ve fabrikayı olabildiğince güvenli yapmaktı. Bu durumda gürültü ve sese maruz kalma seviyelerini ölçecek testler yapıldı.

 

Yönetmeliğe uygun davranılması için çok da masraflı olmayan, küçük ayarlamalar yapılması gerektiği ortaya çıktı. Müdür, legal gerekliliklerin yerinde olduğu, herkesin güvende olduğu ve hazırlıklı olduğu konusunda ikna edildi ve işler ilerlemeye başladı. Şimdi yaptıkları en iyi işe yani Londra’daki en güzel ve en pahalı mutfakları hazırlamaya geri dönebilirler!

lW-NuYv1HJlJ3BdmueoOBbx-l6s

İşyerinde Gürültü

livre-op-8
livre-logo

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps