iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Lüks Apartman Daireleri İnşaası – Kuzey Londra

Londra’nın birincil yerleşim alanlarındaki bu trilyonluk proje, bina ve mimari akustiği için bir akustik uzmana ihtiyaç duyuyordu. 1960’larda yapılan ofis blokları yıkılacak ve yerine 80 tane yeni lüks apartman koyulacaktı; ancak projenin içindeki elekrik trafoları ve transfer merkezleri ses ve gürültü kirliliğine yol açacağı endişesi yaratıyordu.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, mimarlar, iç mimarlar ve planlamacılardan oluşan tasarım ekibine tavsiye vermek üzere katıldı ve tüm ses problemlerini çözdü.

Ses ve vibrasyon testleri yapılarak bir ses rapor dosyası hazırlanmıştı. Raporumuzda detaylı teknik öneriler ve tasarım ekibiyle tartışılmış çeşitli seçenekler vardı. Bu rapor gönderildi ve Tam Planlama İzni kazanıldı.

 

Kontrat yapıldı; inşaat başladı. Teknik konularda yardımcı olmak için düzenli olarak şantiye alanına gidip oradakilere yardımcı olduk. Bina zamandan ve bütçeden tasarruf ederek bitirildi ve son ses testleri tüm ses ve vibrasyon kriterlerinin usulüne uygun olduğunu kanıtldaı. Yerel makamlar ve otoriteler tarafından verilmiş olan sınırlandırmalar resmi olarak kaldırıldı. Daireler hızlıca satıldı ve yerleşmeler başladı.

-hHL69J1GXHm6WE1iXrEwYzr48Y

Mimari ve Bina Akustiği

elthorne-1op
shadow

MORE CASE STUDIES

Shaun Murkett Akustik teknik tavsiye ve değerlendirmelerinde çok başarılıydı.

Hep profesyonel ve yardımcı davrandılar.

Wan Yau

Müdür

Dexter Moren Ortaklıkları

 

orange-quote
orange-quote

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps