iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Manor House Hotel,  Planlama İzni ve Planlama İtiraz

Bu bakımevinin yeni sahipleri, binayı önce apart daire, daha sonra otele çevirmek istedi ve karar kılındıktan sonra yerel makamlara başvurdular. Geliş-gidiş trafiğinin çok olacağı yönünde iddialar ile çevredeki sakinlere gürültü olacağını düşünen otoriteler planlama iznini reddetti.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, bina sahipleri tarafından tam bir çevresel gürültü değerlendirmesi yapması, durumu incelemesi ve teknik çözümler getirmesi için tutuldu. Planlama kurulu ve hukuk ekibiyle tam bir uyum içerisinde çalıştık ve başvuruyu mahkemede de destekledik.

 

Ses testleri, trafik ve yaya sesi de dahil edilerek deneyimli ekibimiz tarafından yapıldı. Ancak planlama izni yine de reddedildi ve hukuk ekibi bu karara itiraz etmeye karar verdi.

 

Shaun Murkett temyiz duruşmalarında bilirkişi olarak görev aldı ve planlama komitesine başvuru reddine yol açacak gürültünün olmayacağını anlattı. Temyiz başarılı olmuştu, izin alındı ve dava masrafları yerel makamlara fatura edildi. Otel şimdi çalışıyor ve işleri çok iyi!

 

HZBA7FrUQAluOT-mf5aoKiPyWeU

Bilirkişi Tanıklığ

manor-house-logo
shadow

MORE CASE STUDIES

Shaun Murkett ve ekibi planlama başvurularında çok başarılı bir

şekilde çalıştılar ve bizim için doğru sonucu elde ettiler. Rapor ve tavsiyelerinde

kesinlikle tam bir profesyoneldi ve teknik konuları planlama komitesine çok iyi anlattı. Kendisini bu tarz işler için önerebilirim.

Farooq Rafiq

Yetkili Kasaba Planlamacısı

Inspire Planning Solutions Ltd.

 

 

 

orange-quote
orange-quote

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps