iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Masjid İslam Kültür Merkezi  - Londra

Doğu Londra'daki bu büyük evin yeni sahipleri, yeni bir İslam Kültür merkezi kurmak istedi ve yerel yönetimlere kullanım izninin değiştirilmesi için başvurmak zorunda kaldılar. Malikane sakinlerine yakın olduğu için yeni kullanımdan kaynaklanabilecek gürültü ve rahatsızlıklarla ilgili endişeler vardı. Burası aynı zamanda en az 1400 yılına dayanan, 2. Sınıf olarak listelenmiş tarihi bir binadır. Bu, 2. seviye olduğu için çok dikkatli değerlendirilmeliydi çünkü herhangi bir öneri, Yerel Yönetim Planlama ve İngiliz Miras Organizasyonu bölümlerinin sıkı düzenlemelerine uymak zorundaydı.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, çağrıldı ve tasarımcılar ve planlamacılar ile bağlantıya geçerek sesleri araştırmak için mekan sahipleri tarafından görevlendirildi ve yönetmeliklerin tüm gereksinimleri karşılamak için ayrıntılı tasarım önerileri içeren kapsamlı bir akustik rapor vermek üzere teknik uzmanlar görevlendirildi.

 

Gelişmeler ve tavsiyeler hızlıca onaylandı. Yenileme sırasında dikkatlice tamamlandı ve takip edilen ses testleri, eserlerin başarısını doğruladı. Bir ses sınırlayıcı da kuruldu ve yerel makam gürültü ekibi tarafından ziyaret edildikten sonra raporlarımız ve sertifikalarımız kabul edildi ve İslam Kültür Merkezi başarıyla operasyonel hale geldi.

vo1IwpL1jeZXSx1sk-kWuty5lxQ

Bina and Mimari Tasarım

1674
shadow

MORE CASE STUDIES

Ses sorunlarımız esnasında çıkarttığınız için özellikle teşekkür

etmek istiyorum. İslam Kültür Merkezi için muazzam bir planlamaya ulaştık. Sizlerle başka projelerde tekrar çalışmayı iple çekiyorum.

Michael Maan BA(Hons) Dip UD MRTPI,

Planlama Danışmanı

orange-quote
orange-quote

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps