iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Moreland Care Home, Hornchurch. Mahkemede Bilirkişi Durumu.

Abbey Total Care Grubu'nun bir parçası olan köklü ve lüks Care Home'un sahibi, enerji kullanımını azaltmak ve bir çevre tasarrufu yapmak için harici kondansatörlerle donatılmış bir yüksek teknoloji sıcak hava pompası kurmaya karar verdi. Ancak Yerel Yönetim, gürültüye ilişkin endişeleri olduğunu dile getirdi ve Çevre Koruma Yasası uyarınca Ses Alçaltma uyarısı yaptı.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, araştırmak için çağrıldı; kapsamlı bir gürültü ve vibrasyon çalışması ve raporundan sonra rahatsızlık verici bir kanıt bulunamadı.

Benzer durumlarda fabrika gürültüsü ile ilgili birçok benzer çalışma yaptık. Raporumuzu ve yasal görüşümüzü okuduktan sonra, işletme sahibi karara itiraz etmeye karar verdi.

Dava mahkemede görüldü ve Shaun Murkett, hukuk ekibinin bir parçası olarak profesyonel bilirkişi olarak katıldı. Yerel otoritelerin ilgili yapının neden olduğu sıkıntıyı kanıtlayamadığını gösterdi. Bir gün sonra Shaun Murkett, tanık olarak ifade verdi. Hakimler, Care Home kanıtlarının daha fazla ağırlık taşıdığındaa karar kılmış ve sahiplerin lehine karar vermişti; dava kazanıldı ve tüm masraflar Care Home sahibine verildi.

4yXkOPHWzbd8F3FSglVtvm8LW8U

Bilirkişi Durumu, Endüstriyel Ses

Shaun Murkett’in yüksek kalite gürültü raporu, deneyimleri,

profesyonel performansı ve özgüveni davayı bizim için kazandı. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Mr Jay Patel,

Abbey Total Care Grup sahibi ve yöneticisi

 

moreland-1op
abbey-logo
shadow

MORE CASE STUDIES

orange-quote
orange-quote

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps