iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

At binicisi ve motorsiklet davası

Dar bir yolda motorsiklet köşeyi görmeden yaklaşmaktaydı ve at binicileri de karşısından geliyordu. Bir kaza gerçekleşti ve at binicilerinden biri ciddi beyin hasarı yaşadı. Kişisel sakatlık gerçekleştiği sigorta aracılığıyla motorsikletliye karşı bir dava açıldı. İddianamedeki durumlardan bir tanesi de motorsikletin sesinin atlar üzerindeki etkisiydi. Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, hukuk ürosu tarafından bilirkişi tanıklığı yapmak üzere çağırıldı. Tam bir inceleme ve detaylı raporların ardından mahkeme günü duruşmaya katılınıldı.

 

Deneyimli bir motor kullanıcısı ve at binicisi olan ben, bütün bu sorunları çok rahat bir şekilde anladım. Ola yeri incelemesi yapıldı, motorsikletin sesi doğru bir şekilde ölçüldü ve uzman gürültü raporu hazırlandı.

 

Karşı tarafta da bir uzman bulunuyordu; mahkeme tarafından ortak ses incelemeleri yapılması istendi ve anlaşılan veya anlaşılmayan konular üzerinde raporlar mahkemeye sunuldu. Dava at binicisinin lehine sonuçlandı. 1 milyon pound gibi bir tazminat alındı.

 

7GAB5CrEXd1gbJ4JqyGzEEhICn4

Bilirkişi Tanıklığı

orange-quote
bike-and-horse
shadow

MORE CASE STUDIES

Shaun Murkett’i çok deneyimli, profesyonel gördüm.

Alanında gerçekten çok başarılıydı, tek ve ortak raporları zekice,

net ve yardımcıydı.

Richard Mildren

Yönetici ve Kişisel Sakatlıklar Departmanı Başı

Kiteleys Hukuk Bürosu

 

orange-quote

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps