iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc
Marks-and-Spencer-Logo-1
m&s-Brixton-op1

Marks and Spence, Brixton, Londra

btYWKNQ6-xG_EZjwOqzNyYDca84

Endüstriyel Ses/Trenyolu Gürültüsü

Marks and Spencer'ın Brixton'daki büyük perakende mağazası yenileme çalışmaları yapmak istiyordu ve zemin kattaki mağazanın bir kısmı, yoğun trafiğin üstten geçtiği Londra'daki Köprü istasyonunun ana demiryolu hattına çok yakın konumda bulundu.

 

Mağazadan demiryolu gürültüsü, titreşim hissedilmesi ve satış rakamlarında olası bir azalma merkez ofisi endişelendirmişti. Daha önce Marks and Spencer'ın diğer mağazalardaki karmaşık ses sorunlarını başarılı bir şekilde çözme konusundaki kapsamlı tecrübelerimize dayanarak, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, ses ve titreşim araştırmalarını üstlenmeyi ve konuyla ilgili teknik ekibe kapsamlı bir rapor hazırlamayı taahhüt etti.

 

 Bu ses raporu derhal çıkarıldı, çeşitli malzemeler ve kurulum tekniği hakkında teknik tavsiyeler verildi. Öneriler mimarların tasarımına entegre edildi ve yenileme tamamlandı. Son incelemeler demiryolu hattından gelen gürültü ve titreşimin önemli ölçüde azaltıldığını doğruladı. Marks and Spencer yönetim ekibi mutluydu; Brixton mağazası zamanında açıldı ve tekrar ticarete başladı.

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık’ın detaylı ve hızlı

çalışmaları demiryolundan gelen sesi engellememize ve müşterilerimize

rahat bir ortam sunmamıza olanak sağladı.

Şubemizin yenilenmesi sekteye uğramadı.

orange-quote
orange-quote

Keith Mahoney,  Lojistik Müdürü

Marks and Spencer

shadow

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps