iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc
Marks-and-Spencer-Logo-1
M&S-capital-op-1-

Marks and Spencer:  Lojistikler için gürültü testleri ve yatırım önerileri.

KOvki9mmFfsh9QF83NAvBS0qsI0

Endüstriyel Ses

Marks and Spencer ile daha önec yaptığımız ses çalışmaları ve operasyonları ışığında, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, ürünlerin dağıtımını yapacak olan araçların kullanacağı tekerlerin satın alınmasıyla ilgili tavsiye vermesi için çağırıldı. Alınacak olan tekerler, potansiyel olarak fazla gürültü çıkaran ve dolayısıyla geç saatlerde çalışılmasını engelleyecek olan tekerler olmalarıyla biliniyordu.

 

Biz birçok değişik teker üreticisiyle görüşüp, ürünleri karşılaştırıp hem bütçe olarak hem de ses olarak en uygun çözümü bulmaya çabaladık. Doğru koşullar hazırlanarak tipik bir teslimat senaryosunda her tekerin çıkaracağı sesi tek tek ölçtük. Yapytığımız testler sonunda tekerlerin üreticisi olan firma ve alıcı firma arasında trilyonluk bir anlaşma sağlandı.

 

Yıllar boyu başka yeni ürünleri de ses ve gürültü açısından değerlendirdik ve çalışmalarını yürüttük. Bu konularda hala M&S firmasına yardımcı olmaktayız.

 

orange-quote
orange-quote

Keith Mahoney, Head of Logistics Marks and Spencer

The comprehensive investigations and reports from Shaun

Murkett Acoustic Consultants gave us a real insight into the various sources

of noise generated during the delivery process. This enabled us to rapidly roll out some of the remedies across all our stores as well as developing some bespoke solutions for our most noise sensitive delivery locations..

shadow

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps