iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Nest Gece Kulübü, Dalston

Dalston gece hayatının tam kalbinde yer alan ünlü Nest gece kulübü, daha önce de bizi bir çok tesisinde kullanmış ve başarılı sonuçlar almış Colombo Grup’unun yayılmakta olan bar ve gece kulübü listesinin bir örneği olarak değerlendirilebilir. Gece kulübü tam anlamıyla yenilenecek; müzik sesi olabilecek en üst seviyeye çıkartılacaktı. Tabii ki yerel makamlar potansiyel ses kirliliği ve çevredekilere rahatsızlık endişesi taşıyordu.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanık LTD, bu sorunların incelenmesi, ses testleri ve detaylı raporlar ile giderilmesi için çağırıldı. İç mimarlarla çalışarak tesis için kendilerine tektik destekler verdik ve tadilatı başlattık.

 

Ardından ses çalışmaları devam etti. Ana müzik odasındaki akustik tasarımın eskisine göre daha net, daha yüksek olduğu ve ek olarak çevredekileri rahatsız etmediği kanıtlandı.

 

Ses raporlarımız ve limitleyici kalibrasyon sertifikalarımız sayesinde, kurul Nest gece kulübünü onayladı ve şimdilerde burası Dalston gece hayatının en yoğun ve en başarılı gece kulüplerinden bir tanesi.

 

qZD5POwOJVNcz-GJ87ErD64llh4

Eğlence Sesleri Kulüpler ve Barlar

Nest kulübümüzde de Shaun Murkett Akustik’i kullandık.

Ses raporları ve tavsiyeleri net, kolay anlaşılabilirdi. Shaun’un sahip olduğu deneyim ve kullandığı geniş teknikler kulüpteki ses seviyesini hiç olmadığı kadar yükseltme olanağı tanıdı. Kendisi en iyisi ve Akustik Danışmanlıklar içerisinde

en deneyimlisi. Kendisini öneriyoruz.

Riz Shaikh  and Steve Ball,

Yöneticier,  Nest and the Colombo Group

orange-quote
orange-quote
the-nest-logo
shadow

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps