iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc
shadow

Shaun Netil360’ın gürültü lisansının onaylanmasında büyük bir

yere sahip. Gerçekçi ses raporları ve detaylı lisans başvuruları bizlere güzel,

DJ eşliğinde müzikli organizasyonlar olarak geri döndü ve tüm bunlar olurken gürültü problemi de yaratmadık. Tavsiyeleri her zaman yerinde ve net oldu – kesinlikle öneriyoruz. Hayallerimizi gerçekleştirdi!

netil-op-2

Netil 360 roof space

London Fields yakınındaki Hackney deposunun çatısında bulunan bu yeni teras eğlence mekanı, canlı müzik grupları partileri, temalı etkinlikler ve jakuzili sinema içeriyor. Mekan sahipleri, her ne kadar eğlenceye devam etmek istedilerse de, çevredeki konutları ses ile rahatsız etmekten korkuyorlardı.

 

Shaun Murkett Akustik inceleme ve tavsiye görevi için çağırıldı. Ses çalışmaları yapılarak tam tavsiye raporları hazırlandı. Gürültü hakkında profesyonel bilirkişi olarak lisans mahkemelerine katıldık ve açıkhava eğlencesi için gerekli olan izinleri aldık. Verdiğimiz tavsiyeler hızlıca uygulandı ve ses limitleyicileri kalibrelendi. Şimdi açıkhava sistemi tam anlamıyla operasyoneldir.

 

Şimdi Londra’nın karşısında, yerel Hipster ve şehir çalışanlarından oluşan karışık 300 kişilik bir grup mükemmel bir güneş eşliğinde çatıda rahat rahat eğlenebilir, yemek yiyebilir ve partilere katılabilir.

kAusGO2p5mBxEGCn4E1vGA-bm7c

Kulüpler ve Barlar – Eğlence Sesi

Ben Revill, Müdür, Netil360

 

orange-quote
orange-quote
netil-logo

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps