fSy0s9MwdZhsYOzHq1KKfRd5cvM
89KyrXGVN3q0LW9JxzYDzY40-gc
ygMMwFepgp7eV9-zZwfu9gIETtA
dfSp0WfHptxc0WNhwf0-_9glomI

İşyeri Değerlendirmelerinde Ses

1990'lı yılların başında, ağır mühendislik ve hafif endüstriden, farklı üretim türlerine ve çok çeşitli üretim durumlarına kadar geniş bir çalışma ortamı sergileyen, eğlence yerleri, müzik merkezleri, tiyatrolar, barlar ve gece kulüpleri gibi yerlerde yapılan İş Değerlendirmelerinde ses sorunlarını tamamlama deneyimimiz var. İşyerinde Gürültü Yönetmeliği, çalışanlarının işitme durumlarını güvenli bir şekilde korumak için işverene bir görev yüklemektedir.

 

Bir işveren, gürültü düzeyinin personelleri için çok yüksek olduğuna dair endişeler içeriyorsa, İşyerinde Gürültü Değerlendirmesi gereklidir. Bu genellikle en iyi deneyimli bir Akustik Danışman olan nitelikli bir uzman tarafından ele alınır ve biz, işyerlerinin her türlüsü için İşyerinde gürültü değerlendirmesi olan bu profesyonel hizmeti verme noktasında deneyimli ve nitelikliyiz.

 

Personel ve çalışanlar için çalışma alanındaki gürültü düzeylerini doğru olarak ölçüyor, çalışma düzenini inceliyor, bireysel "gürültüye maruz kalma" düzeylerini belirliyor ve öneriler içeren bir rapor derliyoruz. İş Yaşamında Gürültü Raporu ve uygulanan tavsiyeler, iş sahibinin yasal zorunluluklarını yerine getirmesine olanak sağlayacaktır.

 

Raporlarımıza Fabrika Müfettişliği ve Yerel Yönetimler tarafından saygı duyulmaktadır ve hepsi başarıyla onaylanmıştır. Birçok işveren için iyi bir İşyerinde Gürültü raporu, gelecekte işitme kaybıyla ilgili herhangi bir verimsiz ve pahalı sorunun azaltılabileceğini ve herhangi bir dava talebinin güvenle savunulabileceğini mekan sahibine kanıtlayacaktır. Kısa sürede derhal yanıt veriyoruz ve profesyonel, güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Technicolor

Pacha Nightclub

BACK TO SERVICES

Quays

Livra stonecutters

Battersea Dogs Home

İşyerinde ses çalışmaları ve değerlendirmeler

Profesyonel, yetkin ve deneyimli

Tüm işyeri gürültü problemleri

Fabrikalar, Endüstriyel Çalışma Alanları

Eğlence mekanları uzmanlık alanımız

Doğru, profesyonel ses çalışmalar

Net, pragmatik yaklaşım

İşyerleri için tavsiyeler

Doğru duyu koruması

Gelecekteki tazminatlardan koruma

Fabrika Müfettişliği onaylı

Yerel yönetim onaylı

Profesyonel bilirkişi raporları

Hukuk büroları ve mahkeme davaları

Raporlarla hızlı dönüş

Yüksek başarı oranı

odSX1y8hQ01BuHJAKsBMLAvpVs8

Shaun Murkett and his

team did a noise report for us... calibrated the sound limiters and provided a noise at work assessment.

He is an expert, professional,

trusted by council officials and always gets these issues sorted out.

I would highly recommend him.

Finbar Holian

Owner Quays

orange-quote
orange-quote

Shaun Murkett Akustik

bizimle birlikte birçok kulüp ve barda çalıştı ve her zaman güvenilir ve profesyonellerdi. Yerel yönetimler tarafından güveniliyorlar ve ses konusundaki yetkinlikleri tüm Londra’da biliniyor. Onları her koşulda öneririm.

Billy Reilly

Pacha Gecekulübü sahibi

orange-quote
orange-quote
Noise-at-work-button 2017
tt382

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

Hizmetler

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

dogs-home-op1
orange-flip
technicolour logo
Quays-op-2
Pacha-op3b
livre-op2
shaun's-tidied-up-hi-res-logo