-lE00TQEshiyJaJRsUYk85M8lxM
HTSUT0b1b2s7wM-o-DV9vCZJC6w
13qZWER5qq3npUw4YEQQAK2hiJk
old-baily-2-op

Ses Kaynaklı Duyu Kaybı

Belirli bir şirketin bir çalışanı veya eski çalışanı işitmeleriyle ilgili endişeleri olduğunda ve bir tıbbi işitme testi işitme kaybını gösteriyorsa, bir Avukat çoğunlukla "NIHL" iddiası olarak bilinen bir Gürültüye Bağlı İşitme Engeli talebinde bulunur, bu işverenlere karşı, doğrudan veya sigorta aracılığıyla ve bazen yıllar sonra olabilir. Bu NIHL iddiaları, davanın belirlenmesinde Mahkemelere yardımcı olacak bir teknik uzman görüşü vermek için profesyonel olarak nitelikli bir mühendis ses uzmanına ihtiyaç duymaktadır.

 

Bu çalışmayı profesyonel bir şekilde üstlenebilmek için mühendislik geçmişine, niteliklere ve eğitime ve uzun yıllara dayanan tecrübeye sahibiz. Shaun Murkett, Mühendislik mezunu, Mühendislik ve Teknoloji Enstitüsü (IET), Elektronik Mühendisliği Enstitüsü (IEE), Akustik Enstitüsü (IOA), İletişim ve Ses Enstitüsü (ISCE) üyesi, Mühendislik bölümü mezunu, Başdanışman ve Genel Müdür’dür. Lisanslama Enstitüsü ortak üyesidir ve şirket Akustik Enstitüsü’nün Onaylanmış Profesyonel Danışmanlıklar listesindedir ve sektörde uzun yıllar teknik mühendislik tecrübesine sahiptir.

 

İşyerinde Gürültü Yönetmeliği, çalışanlarının işitme durumlarını güvenli bir şekilde korumak için işverene bir görev yüklemektedir. Bunu yapmanın en etkili yolu İş Değerlendirmesinde bağımsız bir İşyeri Ses Kirliliği testi başlatılmasıdır. Shaun Murkett Acoustics, İşyeri Değerlendirmeleri’nde ve raporlarda birçok gürültüyü fark etmiştir ve endüstride geniş mühendislik teknik deneyimine sahiptir.

 

Başdanışman Shaun Murkett, birçok sebepten dolayı Mahkemeler tarafından görevlendirildi ve Gürültüye Dayalı İşitme Kaybı vakaları için Mühendislik Uzmanı Ses raporları hazırladı. Bunların %50’sinde tek uzman iken kalanlarında da Bilirkişi olarak görev aldı. Davacının Şahidi ve davalı için Uzman Şahit oldu.

 

Müşteri gizliliği nedeniyle, web sitemize herhangi bir vaka geçmişini koyamıyoruz. Ancak müşterilerimizin çoğu, NIHL vakalarında uzmanlaşmış büyük yasal oluşumlardır ve diğer avukatlar da talep üzerine Mühendislik Uzmanı Gürültü raporlarımızın profesyonel doğası ve kalitesiyle ilgili referanslar vermekten mutluluk duyacaklarını doğrulamışlardır.

 

Eğer acil müdahale ve hızlı çözüm gerektiren NIHL davalarınız için bizimle iletişime geçin.

 

 NIHL incelemerli ve raporları

Hızlı çözüm

Profesyonel, detaylı raporlar

Vakaların %50’sinde tek uzman

Sektörde geniş deneyim

NAW sesleri çalışmaları ve değerlendirmeleri

Tamamen yetkin ve deneyimli

Bond Solon alıştırma

CPR35’e akim

Hukuk büroları ve avukatlarca tanınan

Mahkemede deneyimli

Profesyonel ve güvenilir servis

BACK TO SERVICES

e5f6bNVZVvYGzsqQ0E1I__BPVCw
court-claim-op-1
indudtrial-noise-op1
hearing-loss

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

Hizmetler

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

orange-flip
shaun's-tidied-up-hi-res-logo