final-shaun-cut-out
ntPJyPz6mzuhIX8ZbxQXYDJOOaY
71TNAom_TEXWp-EZBHIhjheu6ME
NtT1RMYJwsJ_-P_ZUVW0248Hf-c
2i_QakuJWve_TN2HFR5O8yTAcXk

Ses çalışmaları ve raporları

Ses çalışmaları ve raporları işimizin temelini oluşturmaktadır. Ses ve akustiklerle ilgili sorunlarınıza profesyonel teknik destek ve çözümler sunmaktayız.

 

Genellikle yerel otoriteler tarafından teknik kurallar ve gereklilikler belirlenir ve bu problemlerin sorunsuz çözümü için profesyonel ve bağımsız detaylı danışmanlık gerekir.

 

Neredeyse tüm binalar ve ticari dükkanlar ticari lisans ve planlama izni, planlama şartlarının sağlanması, ses problemlerinin çözülmesi, ticari dükkanlarda çalışanların sese maruz kalma durumu, müstakil evi apartmana çevirme, havalimanı ve tren istasyonu inşaası, değişik sesler ve vibrasyonların kaynağı gibi durumlar için ses çalışmaları ve raporlarına ihtiyaç duymaktadır.

 

Ayrıca ofislerde, tiyatrolarda, restaurantlarda, camiilerde, evlerde ve kiliselerde geliştirilmesi gereken zayıf oda akustiği, tren yolları, karayolu, istasyonlar gibi ulaşım altyapıları, dükkanlardaki lojistik problemlerler gibi sorunları çözmek için detaylı ses çalışmaları yapılması gerektiren birçok durum daha vardır. Bizler, tüm bunları sorunsuzca halledebilecek bir ekibe, teknik geçmişe, profesyonelliğe ve tecrübeye sahibiz.

 

Ses çalışmaları yapıp, uygun olan seçenekleri yönetim ile değerlendirerek, öneri ve görüşlerimizi belirten raporlar hazırlamaktayız. Bu zamana kadar çeşitli zor durumlarda, bir çok ses problemini başarıyla çözdük.

 

Yerel otoriteler tarafından bilinmekte ve tüm süreç boyunca sizi desteklemekteyiz. Mahkeme durumlarında, lisanslama işlerinde, planlama başvurularında bilirkişi olarak görev yapabiliriz. Hızlıca cevap vererek, profesyonel ve güvenli bir hizmet sunuyoruz.

Profesyonel, deneyimli, yetkin

 Kendini adamı deneyimli ekip

 Yerel otoriteler tarafından tanınma

 Çeitli uygulama alanları

 Hızlı cevaplama

 Tam tasarım yazılımı

 Müteriye tam teknik destek

 Tasarım ekibinin bir parçası olarak çalımak

 Endüstriyel ses sorunlarında geni yelpaze

Hızlı geri dönü

 Yüksek baarı oranı

Bar Music Hall

BACK TO SERVICES

Viva Tapas

Marks and Spencer Kings Road London

j5iA0tHdxlMeaz2Ois2euAsGm3w

Montagu Square

Shaun Murkett Acoustics had  successfully done

all the noise reports originally,.... He also attended Crown Court as expert witness with the legal team and barrister . He is very experienced at this kind of work and always gets good results.

Highly recommended.

orange-quote
orange-quote

Riz Shaikh and Steve Ball, Directors,

the Colombo Group

Bar Music Hall

Luxury apartments Hackney London

surveys-and-reports

iShaun Murkett

iiiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

Keith Mahoney, Lojistik Müdürü

Marks and Spencer

Kings Road raporundaki detaylı analiz,

detaylı ses yalıtım paketi için Shaun Murkett Akustik Danışmanlık tarafından bizlere sağlanmıştı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Kings Road raporundaki detaylı analiz,

detaylı ses yalıtım paketi için Shaun Murkett Akustik Danışmanlık tarafından bizlere sağlanmıştı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Kings Road raporundaki detaylı analiz,

detaylı ses yalıtım paketi için Shaun Murkett Akustik Danışmanlık tarafından bizlere sağlanmıştı.

Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Keith Mahoney

Lojistik Müdürü

Marks and Spencer

orange-quote
orange-quote

Hizmetler

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

orange-flip
bar-music-hall-op2
mont-crop
m&s-Kings-rd-op2
sidworth-op-1
viva-op-8
shaun's tidied up lorange only 2