iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc
pachaop4

Pacha Gece Kulübü Londra, İşyeri Gürültüsü.

Buckingham Sarayı yakınlarında, Merkez Londra’da bulunan bu ünlü gece kulübünün geniş, yüksek sesli ve güçlü bir ses sistemi; her akşam geç saatlere kadar sahne alan uluslararası DJ’leri vardı. Gece kulübü çok iyi yönetiliyordu ve düzenliydi ancak mekan sahipleri kendi çalışanlarının sağlığını da düşünmek zorundaydı. Kulüpteki yüksek seslerin İşyerinde Gürültü Yönetmeliği’ni ihlal ettiğinden ve çalışanlarının zor durumda olabileceğinden endişeleniyorlardı.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, bu sorunların çözümü için detaylı rapor hazırlanması, İşyerinde Gürültü Yönetmeliği’ne uygunluk ve akustik raporların uygulanması gibi konularda yardımcı olması için tutuldu.

 

Çalışmalarımız hemen tamamlandı ve akustik raporumuz gece kulübü sahiplerine iletildi.

 

Verdiğimiz tüm detaylı raporlar, yerel merciler ve tesis müfettişleri tarafından onaylandı; mekan sahipleri çalışanlarının sağlık durumlarının koruyor olmanın ve gelecekte herhangi bir İşyerinde Gürültü Yönetmeliği ihlali problemi olmayacağının bilinciyle işlerine devam ettiler. Gece kulübü ticaret hayatına devam ediyor!

 

2wBnNYlPQL8-RZ3HSpyRTG0P84k

İşyerinde Gürültü, Kulüpler ve Barlar

pacha
shadow

MORE CASE STUDIES

Shaun Murkett Akustik bizimle birlikte bir çok kulüpte çalıştılar

ve her zaman güvenilir, dakik ve profesyonel oldular. Londra’daki ses sorunlarına müdahale hızları inanılmaz.

Kendilerini her zaman öneriririm.

Billy Reilly

Pacha Gece Kulübü Sahibi

orange-quote
orange-quote

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps