iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

“Quays” Canlı Müzik Barı, Kuzey Londra, İşyerinde Gürültü Problemi

Kuzey Londra’daki bu iyi bilinen tesis, çok güçlü bir ses sistemine sahip ve her gece sabahın erken saatlerine kadar canlı müzikleriyle biliyor. Bu tesiste daha önce ses testleri ve çevresel değerlendirmeler yapmıştık ve geç saatlere kadar çalışma lisansları edinilmesine yardımcı olmuştuk.

 

Mekandan sorumlu müdür ve sahipler, çalışanlarının sağlığını düşünüyordu. Çalışanlarının bu kadar yüksek ses altında çalışmalarının İşyerinde Gürültü Yönetmeliği’ne aykırı olabileceğini düşünüyorlardı. Bir önceki çalışmalarımızdan çok memnun olan mekan sahipleri yeniden bizimle iletişime geçtiler.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, tüm bu problemleri incelemek, detaylı akustik rapor hazırlamak ve çalışanlar üzerinde ses testleri yapmak için talimat aldı. Tüm bunların İşyerinde Gürültü Yönetmeliği’ne uygun olması gerekiyordu.

Akustik rapor hemen hazırlandı ve tüm öneriler işleme kondu.

 

Yerel makamlar tarafından önerilerimiz onaylandı ve bahsi geçen bar çalışanlarının sağlığını koruduğunu bir kere daha kanıtladı; böylece İşyerinde Gürültü Yönetmeliği’ni ihlal etmedikleri ortaya çıktı. Bu sayede bar çalışma hayatına devam etti.

MA9EoMcjPNj8ePK284w23LgTnwE

İşyerinde Gürültü Problemi

Shaun Murkett ve ekibi orijinal ses çalışmalarını bize getirdi,

ses limitleyicilerimizi kalibre etti ve Islington kurulu ile sağlıklı, güvene dayalı bir ilişki kurmamızı sağladı. Yasaya uyarak hareket etmemizi ve komşularımızı üzmememizi sağladılar. O, çok profesyonel, deneyimli ve konsey üyeleri tarafından iyi bilinen birisi.

Bu tarz sorunları hemen çözebiliyor ve kendisini öneriyoruz.

Finbar Holian

Mekan Sahibi

orange-quote
Quays-op-2
Quays logo
shadow

MORE CASE STUDIES

orange-quote

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps