iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Red Bull Etkinliği, Londra Merkez

Her birkaç haftada bir Southwark’ta gerçekleşen bu büyük müzik ve dans etkinliği gündüzleri otopark olarak kullanılan demiryolu gözlerinde yapılıyor. Çok büyük sahnelerle, iki binin üzerinden insan ağırlayan bu etkinliklerde canlı MC’ler ve DJ performansları yer alıyor ve Funktion One ses sistemleri kullanılıyor.

 

Çevredekilere rahatsızlık verebilecek potansiyel ses kirliliği durumu yüzünden deneyimli kişilerden oluşan bir ekip ses seviyesinin düzenli olarak kontrol edildiğinden emin olmak zorundaydı. Yerel makamlar bu tarz durumlarda bağımsız, profesyonel bir akustik danışmanın katılması konusunda ısrarcı olmaktadır.

 

Yerel makamlar tarafından çok iyi bilinen Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, etkinlik organizatörleri tarafından ses yönetim hizmeti vermesi; bunun yanısıra polis, organizatör, ses şirketi, güvenlik ve yerel makamlar ile işbirliği için tutuldu.

 

Standart ses izleme işlemleri etkinlik boyunca yapıldı ve etkinliğin sonunda tek bir gürültü şikayeti de gelmemişti. Yerel makamlar işbirliğinden memnun oldular ve sonraki organizasyonlara da izin verdiler.

 

O2dLYldqtfU1-OPBN8qcZNDKmlk

Festival ve Organizasyon Ses Yönetimi

Red-Bull
Red-Bull-

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps