ennis-2
WGSuBVzZD74yFdp_tiJlAYY4sNQ
7C0UkMl6NjS9r7zlaXYeL7F8W9c
orKiNngTY3BrKkiKCMik47iW-3c
LpuRdpCRUqZZfKLlxbM6RnyO3vM

Perakende sanayisi ve teslimat sesleri, lojistikler

Marks ve Spencer'tan Safeway'ye kadar pek çok perakendecinin bulunduğu Britanya'nın dört bir yanından 1990'lı yılların başından beri perakende ve dağıtım sesi konularında uzun yıllara dayanan kapsamlı tecrübemiz ile küçük butiklerin bile ses sorunlarına yardımcı oluyoruz.

 

Ayrıca, yerel otorite tarafından, çoğunlukla plan izinleri üzerine, yasal ses yönergeleri ile birlikte belirlenen ses ve teslimat süreleri ile alakalı birçok teknik gereklilik ve koşul bulunmaktadır. Bunlar, başarılı bir şekilde çözülecek ayrıntılı mesleki bağımsız tavsiyeye ihtiyaç duymaktadır.

 

Tüm konuları dikkatli bir şekilde gözlemleyerek detaylı ses araştırmaları yapar ve daha sonra gürültü sorunlarını çözmek için tavsiyeler ve öneriler içeren kapsamlı bir rapor hazırlamaktayız. İzin verilen teslimat sürelerine ilişkin kısıtlamaları çözeriz. Etkili bir uzun vadeli çözüm için tüm seçenekleri değerlendirmek için ilgili tüm yöneticilerle tartışır; yerel sakinler, yerel yönetim, lojistik dağıtım şirketleri, planlama danışmanları ve bina yönetimi ile de doğrudan bağlantı kurmaktayız. Özet olarak, çözüm için net bir yön veren açık ve kapsamlı öneriler içeren ses raporları hazırlıyoruz. Daha sonra, projenin başarısını doğrulamak için kaydedilen ilerlemeyi düzenli olarak izleriz ve kısıtlamaların da yeniden değerlendirilmesini sağlarız.

 

Yeni mağazaların, özellikle şehir merkezine yakın olması ve olası ses problemleri konusunda, tüm yetkililerle ve Perakende Planlayıcıları ve Mimarlarıyla, yasaklayıcı herhangi bir planlama koşulunun erken aşamadan önlenmesini sağlamak için irtibat kuruyoruz.

 

Gürültüyle ilgili yasal konular konusunda deneyimliyiz ve planlama başvuruları, temyiz başvuruları ve yasal mahkeme davalarında tüm gürültüye ilişkin bilirkişi görevi yapabilmekteyiz. Kısa sürede derhal yanıt veriyoruz ve profesyonel, güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Akris

Safeway

BACK TO SERVICES

Marks and Spencer Kings Road

Ba32Snnpfc9wyOPvpY6E2X_TBRA

Ses Çalışmaları ve Raporları

Profesyonel, yetkin ve deneyimli

Her tip Dükkan ve Teslimat sesi sorunları

İlk değerlendirme çalışmaları

Hızlı cevap ve geridönüş

Proje boyunca uzun vadeli ses incelemesi

Belirli endüstriyel ses ve dağıtım sesi sorunları çözümü

Yeni sistemlerin denenmesi ve araçların incelenmesi

Çalışma değerlendirmelerinde endüstriyel ses

Planlama ve resmi mahkemelerde bilirkişi

Yüksek başarı oranı

Marks and Spencer -Capital Purchasing

Keith Mahoney,

Lojistik Müdürü

Marks and Spencer

orange-quote
orange-quote

Kings Road

raporundaki detaylı analiz,

detaylı ses yalıtım paketi için Shaun Murkett Akustik Danışmanlık tarafından bizlere sağlanmıştı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

delivery

iShaun Murkett

iiiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

Hizmetler

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

orange-flip
akris-op-2
M&S-capital-op-1-
m&s-Kings-rd-op2
safeway-op1
shaun's tidied up lorange only 2