iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Rich Mix - Shoreditch Londra

Londra'nın şık East End bölgesinin merkezindeki bu büyük kültürel eğlence alanı, bir büyük binada sinema salonları, tiyatrolar, stüdyolar ve canlı müzik mekanlarının bir karışımıdır. Alan yıllardır başarılı bir şekilde çalışıyor, Rich Mix'e yakın inşa edilen konutlar yavaş yavaş artıyor ve sakinleri etkileyen gürültü ve rahatsızlıklarla alakalı endişeler de yerel yönetimi sarıyordu.

 

 Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, ses testleri yapmak ve çeşitli gürültü sorunlarını çözmek için ayrıntılı öneriler içeren kapsamlı bir ses raporu derlemek, araştırma yapmak ve geliştirmek için görevlendirildi. Tüm seçenekler ve öneriler yönetim ekibi ile görüşüldü ve bir çalışma takvimi önerildi. Uzman müteahhitler getirildi ve eğlence kompleksinin çeşitli alanlarına yapılan inşaat çalışmaları aşamalı olarak tamamlandı.

 

Ardından, yerel otoritenin göze çarpan kaygılarını gidermek, mekanların bu konudaki başarısını teyit etmek için bireysel ses testleri ve raporları almak ve bu eğlence alanı geliştikçe ilerlemeler için tavsiyelerde bulunmak için görevlendik. Ses sınırlayıcılar her yıl düzenli olarak kalibre edilir, Rich Mix kültürel alanı güvenli bir şekilde çalışır ve şu anda dünyaca ünlüdür.

95Lwvcu9slFE1niV5hWahe0GlQA

Kulüpler ve Barlar – Eğlence Sesleri

rich-mix-024

Shaun iş modelimizi içinde bulunduğu riskli durumdan kurtardı.

Bize iyi, temiz tavsiyeler verdi ve biz bunları öncelikli çözümler olarak uyguladık.

Yerel otoritelerle olan görüşmelerimizde bize yardımcı oldu ve şimdi elimizde etrafa rahatsızlık vermeden çalışmaya devam edebilen bir bina var.

Tüm kalbim ile kendisini, net ve pragmatik yaklaşımlarını tavsiye ederim.

JANE EARL  

Chief Executive, Rich Mix

orange-quote
orange-quote
Richmix_logo
shadow

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2