iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Soho Joe, Dean Caddesi, Soho, Londra

Londra’nın ünlü Soho’sunun kalbinde bulunan ünlü “Soho Joe”, dışarıya sandalye ve masa koymak için Westminster kuruluna başvurdu. Çevrede bulunan sakinlerin çoğu lüks apartmanlarda oturuyordu ve bazı komşular insanların tesisin dışında yemek yemesinin ses kirliliğini arttıracağını düşünüyordu.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, incelemek ve çözüm getirmek için tutuldu. Detaylı akustik hesaplamalarımız ve ses çalışmalarımız ile sunduğumuz rapor restoranın kimseyi rahatsız etmeden dışarıya sandalye ve masa koymasına olanak sağlayabilecek bilgiler içeriyordu.

 

Bir gece, dışarıda insanlar yemek yerlerken ses çalışmaları yapıldı ve çıkan gürültünün kabul edilebilir olduğu kanıtlandı. Raporumuz planlama komitesine iletildi ve planlama komitesi izni onayladı. Soho Joe kısa sürede dışarıya sandalye ve masa koydu; müşterilerinin açık havada yemek yemesine ve Soho’nun tüm aktivitelerini ve güneşin tadını çıkarırken Londra’nın en iyi pizzalarından birini yemelerine olanak sağladı. Soho’da işler iyi gidiyor!

 

qiVAJdLxUoi7OZgSBbcIX70bgoo

Shaun Murkett Westminster kurulu tarafından tanınıyordu  ve ona güveniyorlardı. Tecrübeli ve profesyoneldi.

Raporu tüm sorunlarımızı çözdü.

O çok iyi!

Brian McCaffrey,

Soho Joes, Sahibi

orange-quote
orange-quote

Dış Sandalye ve Masalar için Planlama İzni

Soho Joe

op-soho-joe
shadow

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps