iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Spearment Rhino, Londra

İlk Londra şubelerini açmak isteyen dünyaca ünlü Amerikan gece kulübü zinciri Spearment Rhino, Londra’nın batı köşesinde tecrübe sahibi olan ve akustik danışmanlık yapabilecek birilerine ihtiyaç duyuyordu. Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, Camdem konseyi sayesinde Spearment Rhino ekibi ile tanıştı ve kendilerinin Birleşik Krallık’taki ilk maceralarında yanlarında oldu. Yerel makamlar için ses testleri yaptık ve raporlar hazırladık. Hukuk ekibini tesis lisansı alma noktasında asiste ettik ve bilirkişi olarak mahkemelerde görev yaptık. Kulüp ses sınırlayıcıları içeren bir dizi yenilemeden geçti ve açıldı. Şimdilerde gayet başarılılar.

 

Ayrıca lisans yenilemesi için, Londra’nın batu ucunda bir kulübün tanık olabileceği en büyük ve detaylı çevresel gürültü değerlendirmesini yaptık. Raporlarımız kulüp yönetimi için çok fazla seçenek sundu ve yine bilirkişi olarak hukuk ekibine yardımcı olarak, duruşmalara katıldık. Lisans başarıyla yenilendi ve şirket o günden bu güne finansal olarak çok büyüyerek Birleşik Krallık ve Avrupa’da yayıldı. Hala gürültü konusunda profesyonel olarak görüşlerimizi bildiriyoruz.

 

7sZEhWg1IQQmBa2u_t_qclPY94I

Kulüpler ve Barlar – Eğlence Sesi

spearmint_rhino-op1
shadow

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
s-rhino gold
bliuiuoas [Converted].eps