iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc
studio-space-2

Studio Spaces Gece Kulübü, Pennington Sokağı, Wapping.

Bu dünya çapında ünlü gece kulübünü diğerlerinden ayıran bir özellik var; tesis gündüzleri son model bir fotoğraf stüdyosuyken akşam muazzam bir gece kulübüne dönüşüyor. Haftasonları, erken saatlerden itibaren sayıları bini bulan müşterilerle dolup taşıyor. Ancak, yakınlardaki lüks apartman dairelerinde ses gelme endişesi söz konusuydu.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd bunu araştırmak, ses çalışmaları yapmak ve detaylı öneriler içeren akustik raporlar hazırlamakla görevlendirildi. Bu tarz kompleks tasarımlarda öneri hazırlamak için duruma özgü ses tahmin ve modelleme yazılımları kullanıyoruz. Ardından inşaat başladı ve tadilat alanını düzenil olarak ziyaret ederek teknik destek sağladık.

 

Ardından, son ses testleri için görevlendirildi. 124 dB’i bulan, Funktion One sistemi kullanan bu sistem çok başarılıydı ancak ses kesinlikle yakınlardaki konutlardan duyulmuyor, sakinler rahatça uyuyabiliyordu. Yerel makamlar ikna olmuştu. Mekan sahipleri mutluydu ve artık dünyaca ünlü DJ’leri getirmek, çeşitli organizasyonlar ayarlamak mümkün olmuştu. Bu gece kulübü şimdilerde çok başarılı ve sene boyunca bir çok müşteri ağırlıyor.

WARAuNpmrryetBnzJulZRzxzAaY

Akustik Tasarım

stdio-spaces

Shaun Murkett Akustik Akustik tasarımın ustaları olduklarını

bir kez daha kanıtladılar. Tasarım çözümleriyle durumu tam tersine çevirip muazzam güçlü bir ses sahiib olmamızı sağladılar. Teknik destekleri bu başarıda yadsınamazdı. Kesinlikle öneriyoruz.

Richard  Cuffley

Teknik Müdür, Sound Services

 

orange-quote
orange-quote
shadow

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps