iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Studio Spaces Nightclub Wapping, geç saatler için Lisans Başvurusu.

Londra'nın şık East End tarafındaki bu büyük kapasiteli gece kulübünde müzik gürültü sorunlarının çözümüne yönelik önceki raporlarımızın başarısını takiben, mekanın sahipleri tarafından daha ileri profesyonel lisans çalışmaları için görevlendirildik.

 

 Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, düzenli müşterilerimiz için nitelikli Lisans Ajanları olarak görev yapmaktadır ve ilgili mekanda tesis lisansına geç saatlerde çalışabilme lisansı eklenmesi için görevlendirilmişti.

 

Polis, yerel otorite gürültü ekibi, lisans yetkilileri, yerel sakinler ve devlet görevlileri ile iyi bir çalışma ilişkisi kurduk. Gece sonunda çevreyle ilgili gürültü anketleri yapmak, müşteri faaliyetlerini ve dağıtımını izlemek için görevlendirildik. Önerilerimiz ve pratik çözümlerimiz sakinlere yönelik herhangi bir rahatsızlığı azalttı.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, raporlarımızla birlikte lisans başvurusunu yaptı ve toplantılara devam etti. Lisans başvurusu başarılı oldu ve mekan sabah 7’ye kadar çalışma izni kazandı. Bu büyük gece kulübü şu anda uluslararası DJ'ler ve MC'lerle çok başarılı bir şekilde çalışıyor ve dünya çapında kulüp sahnesinde ünlü. Sakinler ayrıca, bölgenin emniyetini ve görünümünü geliştiren güvenli, iyi işletilen bir işletmeye sahip olmaktan gurur duyuyorlar. İş sahipleri mekanın getirisinden memnunlar!

T7w92S0cCXEqo_OJJWMPafd81e4

Lisans Başvuruları

stdio-spaces

Shaun Murkett Akustik, kulüpler özelinde Londra’daki lisans

sorunları konusunda profesyonel ve tecrübeli. Bizler için inanılmaz sonuçlar aldılar ve kendilerini şimdi tüm kulüplerimizdeki problemlerde kullanıyoruz.

Shaun en iyilerinden biri.

Yuval Hen

Yönetici, Studio Spaces.

studio-spaces-wapping-licence-1
shadow

MORE CASE STUDIES

orange-quote
orange-quote

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps