iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Tecnicolor, İşyerinde Gürültü

Technicolor gişe rekorları kıran filmlerin kopyalarını Birleşik Krallık ve Avrupa’ya dağıtan bir firmadır. Filmlerin orijinalleri Amerika’dan İngiltere’ye getirilir ve Batı Londra’daki bir tesiste kopyalanır. Bazı film sarma makineleri çok gürültülüdür.

 

Şirketin üst düzey yönetimi tüm sağlık ve güvenlik başlıklarını çok ciddiye almaktaydı ve çalşanlarının sigorta şirketleri aracılığıyla duyu bozukluğu davaları açmalarından endişeleniyorlardı.

 

Technicolor İşyeri Gürültü Yönetmeliği gerekliliklerini yerine getirmesi için Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd’i çağırdı. Bir ses çalışması yapıldı ve seslere maruz kalma seviyeleri raporlandı. Bu biraz zordu, çünkü tüm bu film kopyalamaları zifiri karanlıkta yapılmaktaydı ve testler de mecburen zifiri karanlıkta yapıldı.

 

Raporumuz yönetim tarafından onay gördü ve hemen uygulandı. Önerilerimiz yönetmelik talepleriyle tam uyumluydu ve her şey yönetmeliğe uygun yapıldı.

Raporumuz yönetmeliği her şeyin usulüne uygun olduğu ve duyu kaybı gibi problemlerin yaşanmayacağına ikna etti, böylece tesis çalışmalarına kaldığı yerden devam edebildi.

 

_j6x49L3t3IYTWcbLwY_EDMHa3A

İşyerinde Gürültü

technicolour logo
technicolour logo

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps