iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc
thames-water-op1

Thames Water Pompalama İstasyonu - Bromley, Londra

Büyük endüstriyel tesislerin kullanılmayan kenarda köşede duran ufak arazileri vardır ve bu araziler genellikle yerleşim yerine çevrilmek istenir. Thames Water aynen bunu yapmayı, yani Bromley’deki su pompalama istasyonlarının yanına lüks apartman daireleri yapmayı düşündüler. Ancak sakinler evlere taşınmaya başladıklarında yerin altındaki ve üstündeki makinelerden gelen gürültü ve vibrasyonlara yönetik şikayetler yazmaya başlamışlardı.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, bu sorunu incelemek ve tam bir gürültü kontrolü yapmak için çağırıldı. Sonuçta, tüm sorunları çözmek adına bir rapor sunuldu.

 

Bu vibrasonların temel sebebi tam anlamıyla tanımlandı ve detaylı öneriler içeren raporlarla aktarıldı. Bu raporlar, vibrasyon ve gürültünün evlere ulaşmasını engelleyecek kapasiteye sahipti.

 

Raporlardaki öneriler hemen dikkate alındı ve çalışmalar başladı. Son ses testleri vibrason ve gürültünün azaldığını, sakinlerin artık rahat bir hayat sürdüklerini kanıtladı. Yeni lüks daireler yanlarında çalışan sessiz makinelerden habersiz hayatlarına devam ettiler.

 

NbupdPuCSNcrIlr_oFlnC_p6Kuk

Endüstriyel Ses Ve Vibrasyon

Thames_Water

MORE CASE STUDIES

shadow

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps