iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Widows’ Son Traditional English Pub, Bow. Emlak Satışı Aracılığı

Shaun Murkett Akustik’in düzenli müşterilerinden biri, arsanın geri kalan kısmı konut kullanımı için açılınca, MS 1500 yılına dayanan eski 2. Seviye listesinde bulunan bu geleneksel dükkanı satmak istemişti. (Devam eden büyük ölçekli konut projelerinde gürültüye neden olan tüm teknik konularda bahsi geçen müşterimize hala tavsiyede bulunmaya devam ediyoruz).

 

 Bar ve restoran sektöründeki geniş iletişim ağımızdan bir alıcı bulmamız istendi. Emlakçı gibi hareket ederek kısa süre önce Londra'da çalışmış olduğumuz bir alıcı bulduk. Shaun Murkett olarak alıcı ve satıcıyı buluşturduk. Yapılan görüşmeler esnasında müzakerelerde diplomatik olarak yardımcı olduk; uzun bir kira imzalandı.

 

Ardından Shaun Murkett Akustik yeni iş sahipleri tarafından bahsi geçen dükkanın modern standartlara uygun bir noktaya getirilmesi için görevlendirildi. Ses ve gürültü testlerimizle yardımcı olduk.

 

 Bar şuan aktif olmasını yanı sıra, canlı müzik ve eğlenceleriyle yerel halka çok büyük katkı sağladı. Restoran bölümünün tam tadilat çalışmaları sürüyor ve yakında dükkan daha da meşgul olacak!

 

IKQD1-c1rSxfgk5USQZkDNlUBeY

Kulüp ve Barlar – Eğlence Sesi

shadow

Shaun Murkett sektörde çok iyi biliniyor ve deneyimli. Bunların

yanı sıra işlerimizi genişletebilmemizde yardımcı olması da cabası. Alıcı ve satıcı arasındaki müzakerelerin olumlu geçmesinde çok önemli bir payı var. Her iki taraf da kendisinden memnun kaldı. Başka emlak işlerimizde de kendileriyle çalışmayı çok istiyoruz. Kendisini öneriyoruz

Volkan Yıldırım ve Asım Ertürk,

Widows’ Son Pub sahipleri

 

orange-quote
orange-quote
the widows bow op 2
WS1A

MORE CASE STUDIES

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps