iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc
trab-op2

Trabzon Havalimanı'nda yeni ses sistemi

Trabzon Havalimanı, Türkiye'nin kuzeyindeki en büyük havaalanı merkezidir. Her yıl iç terminalden 3 milyondan fazla yolcu geçmektedir. Eski duyuru sistemi zayıf ses kalitesine sahipti, net değildi ve Havaalanı Yönetimi daha iyi bir çözüm bulmaya karar verdi.

 

Elektro-akustik danışmanımız Enis Murat Çakır, mevcut PA sistemini test etmek ve araştırmak üzere görevlendirildi ve 2015 yılında Airport Management için bir fizibilite raporu hazırladı.

 

Shaun Murkett Acoustics Consultants Ltd daha sonra ses sistemi tasarımı konusunda danışmanlık yapmak ve ihale dokümanlarına yardımcı olmak için bağımsız olarak atandı. Ses kalitesini artırmak ve havaalanı yönetiminin her bir bölgedeki bireysel ses seviyesini kolayca kontrol etmesini sağlamak için ayrıntılı önerilerle profesyonel teknik tavsiyeler verdik.

 

Haziran 2017'de yeni Genel Seslendirme ses sistemi kuruldu ve devreye alındı ​​ve ekibimiz yardımcı olmak için yerindeydi. Bağımsız terminali bağımsız olarak test ettik ve anlaşılabilirlik testi sonuçlarımız Airport Management için başarılı bir tasarım iyileştirmesini doğruladı. Tüm duyurular Havaalanı Terminali'nde açıkça duyuldu. Operasyon Direktörü, kombine bir Türk ve İngiliz Akustik Danışmanlık firmasının böyle başarılı bir projeyi tamamlamış olmasından ve bütçesinden memnuniyet duydu!

ytOjRjvXW2jz-PNxXzm5O0_c9ug

Genel Seslendirme sistemi

MORE CASE STUDIES

shadow
dhmi-airport-logo

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps