iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc

Voodoo Rays and the Dance Tunnel, Dalston

Bu iyi bilinen Amerikan NYC tarzı, bodrum kattaki gece kulübü yerleşim konutlarının çok yakınındaydı ve yerel makamlar bunun bir gürültü problemi yaratabileceği noktasında çok gergindi. Mekan sahipleri sorumlu davranıp hemen lisans almak adına adım attılar.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık’ın bu tarz sorunlarla yakından ve başarıyla ilgilendiği biliniyordu ve mekan sahipleri bizimle iletişime geçtiler.

 

İncelemek ve gürültü testleri yapmak üzere işe koyulduk ve detaylı, teknik analizler içeren raporumuzu sunduk. Bodrum kattaki gece kulübü Funktion One ses sistemi ile donatıldı ve Ses Servisi personeliyle yapılan çalışmalar doğrultusunda komşuları rahatsız etmeden muazzam güçlü bir ses elde edildi. Önerilerimiz hemen yürürlülüğe girdi ve kulüp hazırlandı.

 

Son ses testleri tamamlandı, ses limitleyici kalibre edildi; Voodo Rays ve Dance Tunnel uluslararası DJ’lerin dahi sahne alabildiği saygın ve aktif bir gece kulübü olarak Dalston’un kalbinde devam etti.

 

V6BFAYmhruqjdvv6k4qR8AGuj8o
voodoo-ray

Kulüpler ve Barlar – Eğlence Sesleri

voodoo
shadow

MORE CASE STUDIES

Shaun Murkett ses problemlerinin çözümünde

çok iyiydi ve raporları profesyonelceydi.

Yönetim kurulu memnun kaldı. Kesinlikle öneriyoruz.

Dan Beaumont, Mekan sahibi

Voodoo Rays and Dance Tunnel

 

orange-quote
orange-quote

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps