iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kc9mibRYy-p5FHQatwakTdwRAcc
xoyo-1

XOYO Nightclub Shoreditch

Ünlü XOYO gece kulübü geçmişte profesyonel hizmetlerimizi pek çok alanda başarılı sonuçlar ile kullanmış olan Colombo kulüp ve bar grubunun bir parçasıdır.  Kulübün geç saatlere kadar çalışması için iletilen bir planlama başvurusunun ardından yerel yönetim, yakın çevredeki sakinlere yönelik gürültü ve rahatsızlık potansiyeli konusunda endişelerini dile getirdi.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, gece boyunca yapılan çevre gürültülerini araştırmak ve çözmek için görevlendirildi ve bizler çeşitli gürültü sorunlarını çözmek adına ayrıntılı tavsiyeler içeren kapsamlı gürültü raporları hazırladık. Gürültü raporlarımız, mahkemede müşterilerin davasını destekleyebilecek kadar yüksek bir profesyonel standart ile hazırlandı.

 

Planlama Bürosu ve Colombo yönetim ekibi ile yakın işbirliği içinde çalışarak, planlama başvurusu ile ilgili gürültü raporları yerel makamlara gönderildi. Planlama başvurusu sonunda başarılı oldu ve XOYO'nun hem planlama hem de tesis ruhsatı için sabah saat 5'e kadar çalışması için resmi izin alındı. Ses sınırlayıcı kalibrasyon sertifikalarımız ve tesis ruhsatındaki tüm ilgili izinlerimizle XOYO, Shoreditch'in kalbinde saat 05: 00'e kadar güvenle çalışabilmektedir.

YolLVHM6iKaE1itVwDvh4jj_16w

Kulüp ve Bar Lisansı – Planlama Başvurusu

xoyo-logo

Shaun Murkett Akustik yıllar boyunca barlar ve kulüplerdeki ses

sorunlarımıza çok yardımcı oldu. Shaun özellikle XOYO için inanılmaz gürültü raporları hazırladı ve tüm uygulama boyunca son derece profesyoneldi. Hukuk ekibi ve yerel otoritelerle yaptıkları detaylı çalışmalar ve iyi ilişkiler bize sabah saat 5’e kadar çalışma izni kazandırdı. Herhangi bir ses ve lisans problemi için kendirini rahatlıkla öneriyorum.

Riz Shaikh ve Steve Ball, Yöneticiler

XOYO ve Colombo Grup

orange-quote
orange-quote

MORE CASE STUDIES

shadow

S H A U N   M U R K E T T   A C O U S T I C S   1 Clissold Road, London N16 9EX • T:020 7923 7275 • M: 07956 367598   e: info@shaunmurkett-acoustics.co.uk

© Shaun Murkett 2017. Bu websitesi hem tasarım hem de metin ve resimler açısından tamamen telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Bunların, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD tarafından alınan izinler dışında üçüncü partiler tarafından kullanılması yasaktır. Lütfen dikkat: Tüm fotoğraflar gerçek projelerden alıntılanmıştır.

 

shaun's tidied up lorange only 2
bliuiuoas [Converted].eps